درباره ما

_

خدمات گچبری گچ نگار

با بیش از ۱۸ سال سابقه در زمینه گچبری و دکوراسیون داخلی، گچبری گچ نگار با افتخار از آن خود می‌نماید که یکی از نام‌آوران در این عرصه بوده و همچنان برای ارتقاء کیفیت و هنر در دکوراسیون داخلی فعالیت می‌نماید. ما به منظور ارائه بهترین تجربه دکوراسیونی به مشتریان عزیز، انواع خدمات گچبری را با تخصص و حرفه‌ایت ارائه می‌دهیم.

تخصص در انواع گچبری:

ما تفاوت ویژه‌ای را با ارائه انواع گچبری با کیفیت بالا و طراحی‌های منحصر به فرد ایجاد می‌کنیم. از سقف‌های پذیرایی مستطیل تا گچبری سه بعدی و موتیف‌های هنری، همه آثار ما در تطابق با سلیقه شما و جلب توجه مشتریان عزیز است. اصالت در اجرا، هنر در طراحی و تضمین کیفیت در همه مراحل، اصولی است که ما به آن پایبندیم.

اصالت و تضمین کیفیت:

هنر و اصالت در دکوراسیون داخلی دارای اهمیتی چشمگیر است و ما با تمرکز بر هر دو این موارد، تخصص و تجربه خود را به خدمت مشتریان عزیز می‌گذاریم. از طراحی تا اجرا، ما در تمام مراحل پروژه از مواد با کیفیت و تکنیک‌های مدرن استفاده می‌کنیم تا آثاری منحصر به فرد و با دوام برای شما ایجاد نماییم.

خدمات در سراسر ایران:

ما از شهرهای مختلف ایران اعم از تهران، اصفهان و شیراز آماده خدمت‌رسانی به شما هستیم. برخی از آثار ما در سرتاسر ایران قابل مشاهده است و تنوع در طراحی‌ها و سبک‌ها، انتخاب شما را برای دکوراسیون محیط‌های مسکونی، تجاری و اداری تازه می‌کند.

شما می‌توانید با شماره زیر با ما تماس بگیرید تا با تخصص ما در زمینه گچبری و دکوراسیون داخلی آشنا شوید و ایده‌هایتان را با ما به اشتراک بگذارید:

شماره تماس: 09125169413

با اعتماد به ما، شما به تجربه‌ای از تخصص، خلاقیت و کیفیت در دکوراسیون داخلی دست خواهید یافت. ما در ایجاد فضاهایی زیبا و اصیل که همگان را مبهوت می‌کنند، مشتاقانه شما را همراهی می‌کنیم.

100%

خدمات گچبری

100%

گچ بری دیوار

100%

گچبری سقف و ستون

لاکچری گچ بری

تیم ما

_

تیم گچبری گچ نگار: هنر، تخصص و اصالت تیم گچبری گچ نگار به عنوان یک جامعه از متخصصان و هنرمندان در زمینه دکوراسیون داخلی و گچبری با پشتوانه‌ای قدرتمند از بیش از ۱۸ سال تجربه، همچنان با اشتیاق و انگیزه برای خلق زیبایی و هنر در فضاها فعالیت می‌کند. تیم ما با تمرکز بر کیفیت، خلاقیت و اصالت، توانسته است به عنوان یک نماینده برجسته در دنیای گچبری شناخته شود. تخصص و مهارت: تیم گچبری گچ نگار از متخصصانی با دانش فنی عالی در زمینه گچبری تشکیل شده است. تجربه و مهارت‌های فنی اعضای تیم، مهم‌ترین ابزار برای ارائه خدمات با کیفیت بالا و تطابق با انتظارات مشتریان ماست. اصالت و تضمین کیفیت: ما اصالت هنری را به ترکیب با کیفیت مواد و تکنیک‌های نوین افزوده‌ایم تا آثاری با دوام، زیبا و قابل اعتماد را ایجاد کنیم. در هر مرحله از طراحی تا اجرا، اصول کیفیت و هنر در اولویت ما قرار دارد. تماس با ما: اگر به دنبال تیمی متخصص، هنرمند و با تجربه در زمینه دکوراسیون داخلی و گچبری هستید، ما آماده به خدمت‌رسانی به شما هستیم. با تماس با ما، به جمع مشتریانی پیوسته‌اید که اصالت هنری و کیفیت را به عنوان اولویت انتخاب کرده‌اند.   شماره تماس با ما  09125169413

manager

اسماعیلی راد

مدیر

کار رحیمی

رحیمی

گچ بر

گچ بر

قاسمی

گچ بر

پتینه کار

صافی

پتینه کار

ما اجتماعی هستیم